Kurumsal

Biz Kimiz

Opdotech, 2020 yılında 20 yılı aşan saha tecrübesiyle kurulan bilgi teknolojileri firmasıdır. Teknik bilgi ve tecrübesinden aldığı güçle müşterilerine yenilikçi çözümler sunmaktadır. Türkiye'de yeni nesil teknolojilerin ve bilgi teknolojilerinde verimlilik esaslı yaklaşımın markası ve adresi olma hedefiyle yol almaktadır. Hedefimiz müşterilerimize en güncel ve en doğru çözümü sunarak uzun vadede BT altyapılarında ve operasyonlarında en yüksek verimi sağlamaktır.

Neden Biz

Opdotech, bilgi teknolojileri alanında müşterilerine verimlilik odaklı yeni nesil çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Müşterilerinin her daim en son teknoloji çözümlerle pazarda farklılaşmalarına ve iş süreçlerinde kolaylık, performans, devamlılık, esneklik kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübenin liderliğinde yola çıkan firmamız, sektöre farklı ve yepyeni bir soluk getirme amacı içerisindedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve odaklılığını prensip haline getirmiş olan firmamız sektörde marka odaklı değil, doğru çözümle maksimum fayda odaklı bir anlayış sunmaktadır.

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz bilişim teknolojileri alanında en yeni ve en verimli teknolojileri sunarak müşterilerine her daim fayda sağlamak, Türkiye’de ve dünyada tercih edilen güvenilir bir teknoloji firması ve markası olmaktır. Misyonumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti gayreti içinde olmak, her daim yeni nesil teknolojileri sunarak farklılaşmak, ülkemizin bilişim sektöründe yükselmesine katkıda bulunmaktır.

E-Bülten Kayıt

Opdotech ve sektör hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.