Kurumsal

Biz Kimiz

Opdotech, kendi alanlarında yılların tecrübesine sahip üç arkadaş tarafından sektöre farklı bir yaklaşım sunmak üzere kuruldu. Bilgi teknolojilerinin hızla değişim gösterdiği pazarda artık bilinen markalar etrafında oluşan şartlar yerine müşteri ve verimli teknoloji odaklı bir yaklaşım sergilemek üzere yola çıkılmıştır. Hedefimiz müşterilerimize en doğru çözümü sunmak ve uzun vadede en yüksek verimi sağlamaktır.

Neden Biz

Opdotech, bilgi teknolojileri alanında müşterilerine verimlilik odaklı yeni nesil çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Müşterilerinin her daim en son teknoloji çözümlerle pazarda farklılaşmalarına ve iş süreçlerinde kolaylık, performans, devamlılık, esneklik kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübenin liderliğinde yola çıkan firmamız, sektöre farklı ve yepyeni bir soluk getirme amacı içerisindedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve odaklılığını prensip haline getirmiş olan firmamız sektörde marka odaklı değil, doğru çözümle maksimum fayda odaklı bir anlayış sunmaktadır.

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz bilişim teknolojileri alanında en yeni ve en verimli teknolojileri sunarak müşterilerine ve iş ortaklarına her daim fayda sağlamak, Türkiye’de ve dünyada tercih edilen güvenilir bir teknoloji firması olmaktır. Misyonumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti gayreti içinde olmak, her daim yeni nesil teknolojileri sunarak farklılaşmak, yepyeni bir anlayışla sosyal destek projelerine vesile olmak, milli ve yerli üretime destek vererek ülkemizin bilişim sektöründe yükselmesine katkıda bulunmaktır.