İşbirliği (Collaboration) Çözümleri

Çalışma şeklinizin nasıl değiştiğini düşünün. Muhtemelen artık sabah 9 akşam 5 değil. Herkes tek bir ofiste de değil. Günümüzde çalışmak için işbirliği gereklidir ve saat dilimlerine yayılan ekipler söz konusudur. Dünyanın her yerinden kuruluşlar artık daha fazla üretkenlik ve kurum çevikliği için daha güçlü çalışan bağlılığı ve müşteri deneyimi arıyor. Daha etkili bir işbirliği, kuruluşların daha akıllıca çalışmasına yardımcı oluyor.

Çalışanlar her mekanda tüm diğer çalışanlarla etkileşim içinde olmak ihtiyacı duymaktadırlar. Yani artık çalışanlar, müdürler ve patronlar çok daha mobil olmaktadır. Mobil oldukları durumlarda iş süreçlerini işbirliği çözümleri ile çok kolay takip edebilmektedirler. Böylelikle kullanıcılar daha verimli bir çalışma modeline sahip olmaktadırlar.

Gelişen teknoloji ile beraber video iletişimi yüz yüze görüşme deneyimi yaşatmaya yaklaşmıştır. Videokonferans çözümleri çok daha kolay, hızlı ve verimli bir hal almaktadır. Bulut tabanlı videokonferans çözümleri ise son dönemlerde çok daha basit ve uygun çözümler sunmaktadır.

Opdotech olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre gerek lokal kaynaklarda çalışan gerekse bulut tabanlı iletişim çözümleri sunuyoruz.